Bahçelievler 2 El Saat

Bahçelievler 2 El Saat
26 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 1.250 kez okundu.

Bahçelievler İkinci El Saat 

Bahçelievler ikinci el satan yerler arasında bulunan firmamız erkek, kadın ve çocuk saatlerinin her çeşidinde alım yapmaktadır. Modaya ve kişisel tarzına dikkat eden erkeklerin ve kadınların özel aksesuarlarından birisi de saatlerdir. Özenle seçilen, farklı renklerde olan, özel günlere eşlik eden saatler kişilere özgüven aşılamaktadır. Özellikle kalitesi herkes tarafından kabul edilmiş olan saatler kişilerin iletişime geçtiği diğer insanlar tarafından doğrudan fark edilmektedir. Gönül rahatlığı ile kullanılan saatlerin bazı durumlarda satılması gerekir. Kişiler nakite sıkıştıklarında ya da saati değiştirmek istediklerinde mevcut saatlerinin birini ya da birkaçını satarak paraya çevirmek isterler. Günümüzde ikinci el saat satımı yapılacak birçok platform bulunmaktadır. Ancak genellikle bu durumlarda saatlere değerinde fiyatlar verilmemektedir. Bizler saatlerin değerine göre fiyat vermek konusunda çok titiz davranan bir firmayız.

İkinci El Saatin Değerinin Belirlenmesi

Bahçelievler ikinci el saat alan yerler içerisindeki firmamız müşterilerine hızlı ödeme sağlamaktadır. Firmamız saat konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Firmamız bünyesinde dünyanın önemli markaları konusunda bilgi sahibi olan ve saatlere ilgi gösteren personelimiz vasıtası ile saatlere incelemeye alınmaktadır. Öncelikle saatlerin imitasyon kontrolü yapılarak buna göre incelemeye geçilmektedir. Uzman personel tarafından saatlerin güncel satış rakamları, hangi yılı koleksiyonuna dahil olduğu, markanın bilinirliği, saatin kullanışlılığı ve saatin genel kondisyon durumu dikkate alınarak saatlere değerinde fiyat biçilmektedir. Saatlerin olası arızaları, arızaların giderilip giderilmeyeceği, giderilecekse bunun masrafının ne olduğu gibi hususlar ikinci el saate verilecek olan fiyatı etkilemektedir.

İkinci El Saatin Değerinin Verilmesi

Bahçelievler ikinci el saat alan yerler arayan müşterilerimiz firmamızla iletişime geçerek orijinal saatlerini değerlendirilebilecektir. Firmamız uzman personeli ile marka saatlere değerlerini kaybetmeyecek bir fiyat belirler. Müşterilerinin zor durumda olmalarını fırsat bilerek fiyatları dip noktada tutmaz. Hakkaniyetli bir fiyatlandırma süreci izlenir. Firmamız her renk, boyut, mekanik ve cinsiyette saatin alımını üstlenir. Firmamız hırsızlık konusunda hassas davranır. Hırsızlık konusu olabilecek herhangi bir saatin alımını yapmaz. Bu nedenle saatleri alırken faturalarını araştırır, ödeme yapılan kişiden gerekli belgeleri alır ve ödeme makbuzunu kaydeder. Keyifle kullanılan, artık sıkıldığınız ya da para ihtiyacı sebebiyle satmaya karar verdiğiniz saatler için firmamızla iletişime geçiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Marka Saatçi
Merhaba Saat Satmak İstiyorum