Bakırköy 2 El Saat

Bakırköy 2 El Saat
26 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 1.393 kez okundu.

Bakırköy İkinci El Saat 

Bakırköy ikinci el saat alan yerler arasındaki kuruluşumuz kişilerin kolay ve adaletli bir satış gerçekleştirmeleri için hizmet verir. Erkek ve kadın modasının üçüncü kişileri en çok etkileyen ürünlerinden birisi saatlerdir. Saat kullanmayı seven, farklı kıyafetlerine uygun saatleri olan kişiler çevrelerinde tarzları ile öne çıkarlar. Kişiler iki sebepten saatlerini değiştirme gereği duymaktadır. Birincisi saatlerini yenileme amacıdır. Yeni bir saat almak isteyen kişiler bunun finansmanını eski saatlerini satarak sağlamak isteyebilmektedir. İkincisi ise kişilerin genel olarak ekonomik sıkıntı çekmesidir. Eğitim, sağlık, kredi kartı borcu gibi farklı sebeplerden dolayı kişiler para edecek değerli saatlerini satma yolunu seçmektedir. Online hizmetlerin çoğaldığı günümüzde birçok uygulama sayesinde bu saatler satışa sunulabilir. Ancak bilinçli müşterilerin olmayışı nedeniyle saatlere değerinde bir ücret ödemesi yapılmaz. Bazen de saatin değerli olduğu bilinmesine rağmen kişinin bunu ucuza vereceği ya da vermek zorunda olduğu düşünülerek düşük fiyat verilir.

Saatlerin Alınması Süreci Nasıldır?

Bakırköy ikinci el saat alan yerler arasında bulunan firmamız şirket politikası olarak saat sektöründe geçerli ve imitasyon olmayan saatlerin alımını yapar. Ulusal ya da uluslararası markaların patent hakları ihlal edilerek üretilmiş, kalitesiz, yurtdışından kaçak getirilmiş ürünlerin alımı yapılmaz. Firmamız ürün alımı esnasında satılan ürünü bu bakımdan inceleme ve değerlendirmeye alınır. İmitasyon tehlikesi olmadığı anlaşılan ürünlerde bu seferde suç eşyası olup olmadığının tespiti yapılır. Saatin, onu satmak isteyen kişiye ait olduğu konusunda karar verildikten sonra saatin kapsamlı incelenmesine geçilir. Firmamız ikinci el saat için aşağıdaki kriterler doğrultusunda fiyat belirlemesi yapar:

  • Saatin markası

  • Saatin güncel değeri

  • Saatin mekanik durumu

  • Saatin yaşı

  • Saatin çizilme, ezilme durumu

  • Saatin çalışma performansı

  • Saatin garanti şartları

İkinci El Saatin Ücretinin Ödenmesi

Bakırköy ikinci el saat alan yerler arasındaki önemli konumu olan firmamız saatleriniz konusunda gereken hassasiyeti gösteriyor. Firmamız saat konusunda yıllarını vermiş en deneyimli kuruluşlardan birisidir. Firmamız sürekli şekilde saat sektörünü takip eder, firmaların yeni piyasaya sürdüğü saatleri inceler ve ilgili markaların güncel satış rakam ve fiyatlarını değerlendirir. Dünyanın değişik ülkelerine ait özel saat firmalarına hâkim olan firmamız pilli ya da kurmalı saatlerin koleksiyonların konusunda bilgili personeli tarafından saatleri değerlendirmeye alır. Firmamız hırsızlık sonucu elde edilmiş, kaçak yollarla yurda sokulmuş ya da imitasyon saatler dışındaki tüm saatleri değerlendirir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Marka Saatçi
Merhaba Saat Satmak İstiyorum