Başakşehir 2 El Saat

Başakşehir 2 El Saat
27 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 1.986 kez okundu.

Başakşehir İkinci El Saat 

Başakşehir ikinci el saat alan yerler insanların zamanla elden çıkarmak istedikleri saatler konusunda hizmet vermektedir. Saat kullanan insanlar için zaman ve moda birbirine geçmiş iki kavramdır, tarz olmanın yoludur. Hatta günümüzde saat takan kişilerin modadan anlayan, dakik, karizmatik, sorumluluk sahibi olduğu söylenmektedir. Saatlere olan ilginin artması ile beraber bu alan yönelen bazı firmalar dünyada marka olmayı başarmıştır. İsviçre gibi bazı ülkeler ise saatleri ile dünyada bilinir hale gelmiştir. Günümüzde değerleri milyon dolarları bulan saatler bulunmaktadır. Değerli saatleri kullanan kişiler, yeni bir modele geçmek istediklerinde bütçeleri el vermez ise mevcut saatleri değerlendirmek istemektedirler. Bazen de kişilerin hayatındaki sürprizler onların saat satışında gelecek olan paraya ihtiyaç oluşturmaktadır. Her iki durumda da kişiler saatlerini satabilecek bir alan ya da kişi aramaktadırlar. Normal saatçiler, ikinci el satım platformları ve sosyal medyada bu saatleri satışa çıkararak para çevirmek istemektedirler. Ancak özellikle marka saatlerin değerinin pek bilinmeyişi, saatin değerini verecek kişilerin bulunmasını zorlaştırır. Ayrıca saatin gerçek olup olmadığını anlayacak kabiliyeti olmayan kişiler, ikinci el saat almaktan imtina ederler.

Uzman Personeli Tarafından Saatlerin Kontrol Edilmesi

Başakşehir ikinci el saat alan yerler arasında bulunan firmamız saat satımı yapacak kişiyi kesinlikle mağdur etmez. Dünyanın önemli markaları arasında yer alan Rolex, Vacheron Constantin, İWC, Bell&Ross, Piaget, Breguet, Graham gibi üst düzey saat markaları firmamız tarafından alınmaktadır. Bunun yanında Fossil, Tissot, Emporio Armani, Bulova, Guess, İnvicta, Tommy Hılfıger gibi daha uygun olan ama belirli bir kalitenin üstündeki saatler de ilgi alanımızdadır. Çalıntı olmayan ve orijinal olan tüm saatler firmamız tarafından gerçek değeri tespit edilerek alımı yapılır ve ücreti nakit olarak sahibine ödenir. Saatlerin genel kontrolleri alanında uzman kadromuz tarafından yapılır. Bu süreçte sahibi tarafından getirilmesi halinde fiziki olarak, internet üzerinden gönderilmesi halinde fotoğraf üzerinden değerlendirme yapılır.

İkinci El Saatin İnceleme Kriterleri

Başakşehir ikinci el saat alan yerler arasında en bilindik firmalardan birisi olan işletmemiz müşterileri tarafından teklif edilen saatleri belirli kriterler süzgecinden geçirerek fiyatlandırır. Bu süreçte öncelikle saatin marka değeri, saatin koleksiyon değeri, saatin alım ücreti, saatin hangi yıl alındığı, mekanik aksamı konusunda hangi ayrıcalıklarının olduğu, kasa ve kordon vaziyeti hususları tek tek değerlendirilir. Firmamızın vermiş olduğu teklif saat sahibi tarafından kabul edilirse fatura karşılığında saat alınıp ücreti teslim edilir. Güvenilir bir ticaret için firmamızı tercih ediniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Marka Saatçi
Merhaba Saat Satmak İstiyorum