Şile 2 El Saat

Şile 2 El Saat
21 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 1.673 kez okundu.

Şile İkinci El Saat

Sürekli olarak kullanılan saatler bir süre sonra insanlara sıkıcı gelmeye başladığı için Şile ikinci el saat alan yerler olarak devreye giriyoruz. Saatlerin kullanım süresinin dolması ya da yeni bir modele yer verilmek istenmesi bu saatlerin elden çıkarılmasını gerektiriyor. Ancak bazı saatler vardır ki insanlar ne atmaya ne de satmaya kıyabilirler. Böyle zamanlarda saatlere hak ettikleri değeri vererek satın alma işlemini yapıyoruz. İnsanlar için manevi değeri yüksek olan bu saatlerde marka ve orijinallik durumu her zaman çok önemlidir. Bir saatin orijinal olduğunu anlayabilmek için de çeşitli işlemler yapıyoruz. Herhangi bir zarar vermeden yaptığımız bu işlemler hem saatlerinizin hak ettiği değeri bulmasını sağlıyor hem de bizlerin yanılma payını en aza indiriyor.

Eski Saatlerinizi Bizlere Satın Yenilerine Yer Açın

Saat sektörü sürekli olarak kendini yenileyen bir alan olduğundan Şile ikinci el saat alan yerler olarak bizlerde tüm yenilikleri takip ediyoruz. Özellikle yüksek markalar her sene farklı bir model ve özellikte saat ile insanlara farklı tasarımlar sunuyor. Ancak bizim işimiz daha çok eski, kullanılmayan ve modası geçmeye yüz tutmuş saatlerdir. İnsanlar bu saatleri artık bir aksesuar olarak kullanmak istemediklerinde bizlere getirebilirler ve saatin değeri hakkında bilgi alabilirler. Gerekli ekspertiz hizmetini insanlara sunarak saatin gerçek değeri hakkında eksik ya da fazla olmayacak şekilde bir fiyat bilgisi sunarız. Bu bilgi doğrultusunda saatinizi satmak isterseniz bizler de gerekli alım işlemini gerçekleştiririz.

Saat Sektöründe Farklı Gelir Kaynağı

Antika ya da maddi değeri yüksek saatler için Şile ikinci el saat alan yerler olarak sizlere 7/24 hizmet veren bir firmayız. Firmamıza gelen her saat değeri yüksek saat olarak değerlendirilmemektedir. Belli başlı markaların özel modelleri en çok ilgilendiğimiz saatler olarak daha çok ön plandadır. Ancak bazı lisanslı olan ve seri numarasına sahip saatler de firmamız tarafından alınabiliyor. Saatlerin değeri ne kadar yüksek ise ikinci el fiyatı da o kadar yüksek olacaktır. Bu nedenle firmamıza getireceğiniz eski saatleriniz için oldukça yüksek bir gelir elde etme imkânınız bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Marka Saatçi
Merhaba Saat Satmak İstiyorum